همه چیز درباره اقامت اروپا با تمکن مالی

شرایط اقامت اروپا با تمکن مالی
آنچه در این مقاله خواهید خواند:

شرایط دریافت ویزای تمکن مالی

تاکنون به اخذ اقامت اروپا بدون خروج حتی یک ریال از حساب شخصیتان فکر کرده‌اید؟ در واقع شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌های سنگین به سادگی هر چه تمام اقامت کشورهای مهم اروپا را کسب کنید. بله، اخذ اقامت اروپا با تمکن مالی راهی قابل دسترس است که می‌تواند متقاضیان را به اهداف مورد نظرشان وصل کند.

ویزای تمکن مالی یک راه حل ساده برای مهاجرت به کشورهای اروپایی است که از طریق ارائه یکسری اسناد و گواهی به مراکز مشخص قابل دسترسی است. اگر توانایی جمع آوری سرمایه حداقلی یک میلیاردی را دارید، شما می‌توانید برای اخذ ویزای تمکن مالی اقدام نمائید. با ما همراه باشید تا با یکی از بی‌دردسرترین راه‌های مهاجرت به اروپا و فرانسه آشنا شوید.

موضوعاتی که در این بخش مورد بررسی قرار خواهیم داد:

   • مزایای اخذ اقامت اروپا با تمکن مالی چیست؟
   • چالش‌های اخذ اقامت اروپا با تمکن مالی
   • لیست کشورهایی که اقامت تمکن مالی میدهند
   • شرایط کلی اخذ اقامت تمکن مالی اروپا برای ایرانیان
   • بهترین کشور اروپا برای اخذ اقامت دائم از طریق تمکن مالی
   • در پایان چگونه بی‌دغدغه و با کمترین هزینه ممکن ویزای تمکن مالی فرانسه را دریافت کنم؟

  مزایای اخذ اقامت اروپا با تمکن مالی چیست؟

  با اخذ اقامت تمکن مالی دیگر نیازی نیست تا پول اضافه‌ای به دولت کشور مقصد بپردازید. متقاضیان می‌توانند تنها با ارائه گواهی تمکن مالی ویزای کشور مورد نظرشان را بگیرند.  همچنین، نیازی ندارید تا برای دریافت ویزای تمکن مالی اقدام به سرمایه‌گذاری یا راه‌اندازی بیزینس کنید.

  با دریافت ویزای تمکن مالی اروپا می‌توانید بدون نیاز به اخذ اجازه نامه به تمام کشورهای حوزه شنگن سفر کنید. همچنین، در صورتی که دریافت اقامت کشورهایی همچون آمریکا و کانادا یکی از اهداف شماست داشتن ویزای اروپا می‌تواند کمک بزرگی به دستیابی هدفتان کند. به زبانی دیگر با دریافت ویزای تمکن مالی اروپا شانس متقاضیان برای دریافت اجازه نامه ورود به کشورهای آمریکایی بیشتر می‌شود.

  علاوه بر شما، اعضای خانوادتان نیز می‌توانند ویزای تمکن مالی را دریافت کنند. اگر فرزند شما زیر 18 سال باشد می‌تواند از مزایای بسیاری همچون تحصیل ارزان قیمت در کشور مقصد بهره ببرند. همچنین، در صورتی که ویزای تمکن مالی فرانسه را دریافت کنید، می‌توانید پس از گذشت 5 سال اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

  چالش‌های اخذ اقامت اروپا با تمکن مالی

  عدم توانایی اشتغال در کشور مقصد تنها چالش مربوط به اخذ ویزای تمکن مالی است. در واقع، متقاضیان با دریافت ویزای تمکن مالی نمی‌توانند در سازمان‌ها و شرکت‌های کشور موردنظرشان استخدام شوند. با این حال، آن‌ها می‌توانند اقدام به ثبت شرکت یا راه‌اندازی بیزینس کنند و هیچگونه محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

  لیست کشورهایی که اقامت تمکن مالی میدهند:

  در واقع بسیاری از کشورهای اروپایی به متقاضیان ویزای تمکن مالی ارائه می‌کنند. اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که به متقاضیان ویزای تمکن مالی اهدا می‌کند. برای دریافت ویزای تمکن مالی باید مبلغی برای متقاضی اصلی و مبالغی برای اعضای دیگر خانواده در حساب مالی آن‌ها وجود داشته باشد. پرتغال و اتریش از دیگر کشورهایی هستند که ویزای تمکن مالی به متقاضیان ارائه می‌دهند.

  دریافت اقامت تمکن مالی بدون شرط حضور در کشور مورد نظر نیز قابل دسترس است. متقاضیان با انتخاب کشور یونان به عنوان مقصد خود می‌توانند از مزایای دریافت اقامت تمکن مالی بدون شرط حضور بهره ببرند. در واقع، یونان یکی از تنها کشورهایی است که شرط حضور را لغو کرده است و افراد می‌توانند هر ساله بدون حضور در این کشور اقامت خود را تمدید کنند.

  فرانسه یکی دیگر از کشورهایی است که به متقاضیان ویزای تمکن مالی ارائه می‌دهد. جالب است بدانید که پس از دریافت اقامت دائم فرانسه می‌توانید اجازه کار در این کشور را دریافت کنید.  فرانسه یکی از بهترین کشورها برای دریافت ویزای تمکن مالی است که در ادامه مقاله به صورت کامل شرایط اخذ ویزا را برایتان شرح می‌دهیم.

  شرایط کلی اخذ اقامت تمکن مالی اروپا برای ایرانیان

  شرایط دریافت ویزای تمکن مالی با انواع دیگر ویزاها متفاوت است. همچنین، شرایط دریافت ویزای تمکن مالی با توجه به کشوری که انتخاب می‌کنید نیز می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، در کشوری مثل یونان می‌توانید بدون شرط حضور اقامت خود را تمدید کنید، در صورتی که در سرزمین سوئیس همچین چیزی وجود ندارد. همانطور که می‌دانید، نرخ تورم و وضعیت اقتصادی اروپا هر ساله در حال تغییر است، پس نمی‌توانیم شرایط واحدی را برای دریافت ویزای تمکن مالی فرانسه به شما پیشنهاد دهیم. متقاضیان برای کسب موفقیت باید آخرین اخبار مربوط به دریافت ویزای تمکن مالی کشور فرانسه را دریافت کنند.

  از آنجایی که تمامی اطلاعات موجود در مجموعه‌های مختلف می‌تواند قدیمی یا حتی نادرست باشد، ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم. شما می‌توانید از طریق مشورت با کارشناسان خبره مجموعه کامفی ویزا آخرین اخبار مربوط به شرایط اخذ انواع ویزای فرانسه را دریافت کنید. کارشناسان مجرب کامفی ویزا از پله صفرم تا آخرین مرحله شما را همراهی می‌کنند.

  بهترین کشور اروپا برای اخذ اقامت دائم از طریق تمکن مالی

  بدون شک کشور فرانسه می‌تواند یکی از بهترین سرزمین‌ها برای مهاجرت باشد. شرایط دریافت ویزای تمکن مالی فرانسه چندان سخت نیست و با ارائه گواهی تمکن مالی می‌توانید به این کشور رویایی دست پیدا کنید.  اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه فرزندان شما می‌توانند به صورت رایگان در مدارس این کشور تحصیل کنند. همچنین، فرانسه دارای اقتصاد قدرتمندی است که شانس شما را برای راه‌اندازی کسب و کارهای مختلف افزایش می‌دهد. همچنین، بازار کار فرانسه بسیار مطلوب است و متقاضیان ویزای تمکن مالی می‌توانند پس از دریافت اقامت دائم در این کشور اشتغال کنند.

  در پایان چگونه بی‌دغدغه و با کمترین هزینه ممکن ویزای تمکن مالی فرانسه را دریافت کنم؟

  کسب اطلاعات کافی و اقدام هوشمندانه می‌تواند شانس شما ر ا برای دریافت اقامت کشور فرانسه افزایش دهد. به همین منظور خوب است تا مجموعه‌ای مطمئن را برای کسب راهنمایی‌هایی لازم انتخاب کنید. شما می‌توانید با انتخاب مجموعه کامفی ویزا به دریافت اقامت فرانسه که یک رویای بزرگ برای افراد مختلف جهان است نزدیکتر شوید. مجموعه کامفی ویزا آماده است تا بهترین خدمات را با مناسبترین قیمت به متقاضیان ارائه دهد. شما می‌توانید همین الان از طریق تماس با مشاوران کامفی ویزا یک قدم به دریافت ویزای تمکن مالی فرانسه نزدیکتر شوید.

  نظر بگذارید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

  ارتباط با ما

  جهت اطلاع از روش های مهاجرت به فرانسه، کانادا و اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.